sobota, 26 stycznia 2013

21...


weheartit.com

W walizkę spakowałam 20 lat mojego życia, właśnie dobiłam do 21. Jak ja to wszystko tam upchnę? I idę dalej...dziękuję wszystkim tym, którzy bez facebooka o mnie pamiętali, tym z którymi już się napiłam i z którymi jeszcze dzisiaj się napiję, bo chcą mi poświęcić chwilę. Dziękuję tym, co ze mną nadal są, bo wiem że mogę na was liczyć, dziękuję tym co odeszli, bo coś zostawili...kolejne drzwi otwarte...a najważniejsze życzenia dostałam od mamy, dawno nie słyszałam jej tak szczęśliwej o 10 rano ;)
PS. Czy to nie brzmi jak testament? 

Kiedy kończy się dzień to zrobiłeś się starszy... Les Mis ♥
  • Date: 19:52
  • Author:
  • Labels:

2 komentarze:

  1. Nawet jeśli robimy się starsze, nikt nie zabroni nam nadal być dziećmi. Do tej walizki zmieści się jeszcze spokojnie 40, jak nie 50 kolejnych lat. A jak nie to się kufer dokupi. Ważne, że dopóki nie zaczniemy być dla siebie zbyt miłe zawsze będzie coś do zrobienia, powiedzenia, zobaczenia, przeczytania i zwiedzenia. I wypicia - to ci mogę zagwarantować ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Witaj w dwudziestym pierwszym roku życia! Tu jest naprawdę super - ciągle jeszcze możemy mówić, że jesteśmy jeszcze młode, ale właściwie to mamy już swoje prawa. Nic, tylko zatrzymać czas. :)

    OdpowiedzUsuń